طراحی با جدیدترین متدهای UI و UX

طراحی و پیاده سازی سایت و وب اپلیکیشن

ما در دوره ای زندگی می کنیم که اکثر کسب وکارها در حال رقابت با هم هستند و آنی پیروز و رضایتمند است که توانسته بهترین نوع عرضه به مخاطب و مشتری را داشته باشد .

ما اینجائیم تا به شما کمک کنیم که کسب و کار ، هنر و یا حرفه خود را به بهترین شکل ممکن هم در ظاهر و هم در کیفیت و ابزار به مخاطب خود ارائه دهید

طراحی یک وب سایت مانند طراحی یک تصویر در فوتوشاپ نیست . روند پیاده سازی تا تحویل آن در پایین مختصرا توضیح داده شده است

نیازی نیست شما نگرانی داشته باشید . گروه نخبگان طراح وب سایت شما را به بهترین شکل طراحی و در صورت تمایل هدایت می نماید .

تنها کافیست شما فقط آماده پاسخگویی به مخاطبانی که از سمت فضای مجازی با شما وارد تماس می شوند باشید.

سایت های طراحی شده توسط گروه نخبگان طراح برای تمام ابعاد مانیتورهای کامپیوترهای رومیزی ، لبتاپ ، تبلت و تلفن همراه واکنشگرا بوده و محتوای سایت شما را نسبت به آن سایز از صفحه نمایش بهینه نموده و به عنوانی ریسپانسیو می باشد .

در حالت ریسپانسیو ، دیگر شما نگران در دسترس بودن محتوای سایت یا وب اپلیکیشن خود نیستید و اندازه تصاویر ، متن ها ، آیکن ها و هر آنچه در یک وب سایت موجود است برای آن صفحه نمایش بهینه می شود .

بطور مثال اگر شما یک فروشگاه در سایت خود داشته باشید و در نسخه کامپیوتر رومیزی خود هر سطری 4 محصول را نمایش دهد ، در نسخه تبلت 2 محصول و در نسخه موبایل یک محصول در هر سطر نمایش داده می شود . و این باعث جذب بهتر مخاطب و رضایتمندی او می شود.

در بهینه سازی سئو گفتیم که سئو یک فرآیند پیچیده است و یکی از مهترین این فرآیندها پشتیبانی محتوا می باشد .

در پشتیبانی محتوا بصورت هرروزه محتوایی در وب سایت بارگذاری می شود که میتواند محصول ، مقاله ، خبر و یا هرچیزی باشد . مهم این است که این محتوا علاوه بر مخاطب برای بازار جستجوگر آن و همچنین برای ربات های گوگل آماده شده باشد .

هر فردی که در گوگل دنبال مطلبی می گردد . بنابراین نباید کلیدواژه هایی را به خورد ربات های گوگل دهیم که ربطی به کسب و کار ما ندارد . شاید با این ترفندها به صفحات اول گوگل هم راه پیدا کنیم ولی در نهایت این مخاطب است که بخاطر عدم اعتماد به داده های ما ، به راحتی سایت ما را نادیده گرفته و در لیست سیاه قرار میدهد . 

اساس کار سئو یک فرایند حرفه ای و تخصصی است که چندین نفر را در روز درگیر صفحه به صفحه سایت شما می کند . و نتیجه این سئو ، یک سایت حرفه ای با راندمان بالا می باشد . 

اگر شما وب سایت دارید و وب سایتتان قدیمی شده است . اگر از کسب و کار آنلاین خود ناراضی هستید . اینها می تواند بهانه ای باشد تا چند کلامی با شما در میان بگذاریم.

تکنولوژی وب و برنامه نویسی آن به شدت در حال پیشرفت می باشد . به گونه ای که هر سله تحولات بزرگی در آن رخ میدهد . لذا معمولا هر 3 سال یکبار نیاز است تا یک بروزرسانی اساسی را روی وب سایتتان داشته باشید.

نخبگان طراح این کار را بدون از دست رفتن داده ها و اطلاعات سایت شما انجام خواهند داد و تمام محتوای شما در امان خواهد بود.

یک طراحی عمیق و زیبا می تواند خستگی و نگرانی شما رفع کند . کافیست به گروه جوان ما اعتماد نموده و کار را به کاردان آن بسپارید.

در یک جمله میتوان گفت که سئو یعنی اینکه شما از صفحات آخر گوگل به صفحات اول آن نزدیک شده و با جستجوی کلیدواژه های مترادف با کار شما ، سایت شما نیز در لیست اولیه گوگل قرار گیرد . 

بطور مثال اگر شغل شما آژانس هواپیمایی است ، با جستجوی واژه سفر ، مسافرت ، هواپیما و … که مترادف های شغلی شما هستند ، سایت شما در ردیف سایت های 2 صفحه اول گوگل بالا بیاید .

این یعنی شما از میان هزاران همکار خود به صدر آمده و بازدید میلیونی خواهید داشت . و معنی بازدید میلیونی یعنی درخواست های بیشتر و در نهایت کسب سود بیشتر و بیشتر …

سئو یک فرایند پیچیده و مستمر می باشد . اینگونه نیست که ما یکبار سایت شما را سئو کنیم و دیگر تمام . بلکه سایت شما باید روزانه بروزرسانی شده و با تکنیک هایی مدیریت محتوا شوند تا ربات های گوگل بهترین امتیاز را به شما دهند.

دنیای امروز ، دنیای کسب و کار آنلاین است . همه مردم از طریق رایانه ، لبتاپ ، تبلت و یا گوشی تلفن همراهشان نیازهای خود از لوازم سرمایه ای و مصرفی گرفته تا خوراک و پوشاک و حمل و نقل و خدمات حضوری را از طریق فضای مجازی پیگیری و تامین مینمایند .

شما احتمالا در یکی از دو گروهی باشید که یا هنوز وارد فضای مجازی نشده اند و یا وارد شده اند و دنبال پیشرفت و ترقی هستند .

اگر هنوز وارد دنیای مجازی نشده اید ، بهتر است دیگر از غار تنهایی خود خارج شده و کسب و کار ، هنر و یا حرفه و خدمت خود را جهانی کنید . دنیای وب دنیای دیده شدن است .

و اما اگر قبلا در این فضا وارد شده و بدنبال ترقی هستید ، بهتر است تب های دیگر این مطلب را نیز مطالعه نمایید.

اگر به اطراف خود نگاهی بیاندازید ، انبوهی از امکانات را میبینید که کسب و کارها را درگیر خود کرده است و کسی موفق تر و رضایتمندی دارد که توانسته در آن ورود نموده و موفق عمل نماید .

صفحات اینستاگرام ، کانال و گروه پیام رسان های داخلی و خارجی ، ایمیل ، فروم ها و اپلیکیشن های بازاریابی ، همه و همه جزو زنجیره تامین تلقی می شوند.

اگر موارد فوق را به درستی و درجای مناسب استفاده کنیم ، یک زنجیره مناسب را شکل داده ایم که مخاطب را از هر گوشه و کناری به سمت کسب و کار شما و در نهایت وب سایت شما که حاوی محصول و یا حرفه و تخصصتان است سوق می دهد.

کافیست نخبگان طراح را به عنوان واسط خود برای ایجاد این زنجیره انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *