طراحی با جدیدترین متدهای UI و UX

طراحی و پیاده سازی سایت و وب اپلیکیشن

ما در دوره ای زندگی می کنیم که اکثر کسب وکارها در حال رقابت با هم هستند و آنی پیروز و رضایتمند است که توانسته بهترین نوع عرضه به مخاطب و مشتری را داشته باشد .

ما اینجائیم تا به شما کمک کنیم که کسب و کار ، هنر و یا حرفه خود را به بهترین شکل ممکن هم در ظاهر و هم در کیفیت و ابزار به مخاطب خود ارائه دهید

پیشنمایش ویدئویی

روند پیاده سازی تا تحویل

طراحی یک وب سایت مانند طراحی یک تصویر در فوتوشاپ نیست . روند پیاده سازی تا تحویل آن در پایین مختصرا توضیح داده شده است

UML

پس از صحبت های اولیه با کارفرما ، ابتدا نقشه کلی وب سایت از لحاظ بخش های مختلف و گرافیک روی کاغذ یا فایل به کارفرما داده شده و تاییدیه اخذ می گردد.

تست و تحویل

وب اپلیکیشن یا سایت بعد از تست نفوذ و کارایی تحویل کارفرما شده و در صورت درخواست کارفرما اصلاحات روی آن صورت گرفته و تحویل نهایی می شود

طراحی پایگاه داده

پایگاه داده مطابق با نوع کسب و کار و کارخواسته تجزیه و تحلیل ، طراحی و ارتباطات صفحات پیاده سازی می شود و در اختیار فرانت اند کار قرار می گیرد.

ارتباط قالب به پایگاه داده

قالب وب اپلیکیشن به پایگاه داده متصل شده و اطلاعات قالب بصورت داینامیک و پویا تبدیل شده و زیر بار تست می رود .

طراحی قالب

قالب سایت یا وب اپلیکیشن مطابق UML با درنظر گرفتن دانش های UI و UX از لحاظ رابط گرافیکی و تجربه کاربری مهندسی و طراحی شده و به مدیرگروه تحویل می شود.

بررسی سئو قالب

قالب توسط مدیر به سئوکار تحویل شده و سئوی قالب بررسی شده و بهینه شده و مجدد تحویل مدیرگروه برنامه نویسی می گردد .

حرفه ای باشید

فضای مجازی و تحت وب را به عنوان یک ابزار حرفه ای بشناسید

نیازی نیست شما نگرانی داشته باشید . گروه نخبگان طراح وب سایت شما را به بهترین شکل طراحی و در صورت تمایل هدایت می نماید .

تنها کافیست شما فقط آماده پاسخگویی به مخاطبانی که از سمت فضای مجازی با شما وارد تماس می شوند باشید.

89%

واکنشگرا

75%

رابط گرافیکی

40%

سئو

80%

سرعت طراحی

تخصص یک اصل در حرفه ماست

با خدمات ما بیشتر آشنا شوید ...

سایت های طراحی شده توسط گروه نخبگان طراح برای تمام ابعاد مانیتورهای کامپیوترهای رومیزی ، لبتاپ ، تبلت و تلفن همراه واکنشگرا بوده و محتوای سایت شما را نسبت به آن سایز از صفحه نمایش بهینه نموده و به عنوانی ریسپانسیو می باشد .

در حالت ریسپانسیو ، دیگر شما نگران در دسترس بودن محتوای سایت یا وب اپلیکیشن خود نیستید و اندازه تصاویر ، متن ها ، آیکن ها و هر آنچه در یک وب سایت موجود است برای آن صفحه نمایش بهینه می شود .

بطور مثال اگر شما یک فروشگاه در سایت خود داشته باشید و در نسخه کامپیوتر رومیزی خود هر سطری 4 محصول را نمایش دهد ، در نسخه تبلت 2 محصول و در نسخه موبایل یک محصول در هر سطر نمایش داده می شود . و این باعث جذب بهتر مخاطب و رضایتمندی او می شود.

در بهینه سازی سئو گفتیم که سئو یک فرآیند پیچیده است و یکی از مهترین این فرآیندها پشتیبانی محتوا می باشد .

در پشتیبانی محتوا بصورت هرروزه محتوایی در وب سایت بارگذاری می شود که میتواند محصول ، مقاله ، خبر و یا هرچیزی باشد . مهم این است که این محتوا علاوه بر مخاطب برای بازار جستجوگر آن و همچنین برای ربات های گوگل آماده شده باشد .

هر فردی که در گوگل دنبال مطلبی می گردد . بنابراین نباید کلیدواژه هایی را به خورد ربات های گوگل دهیم که ربطی به کسب و کار ما ندارد . شاید با این ترفندها به صفحات اول گوگل هم راه پیدا کنیم ولی در نهایت این مخاطب است که بخاطر عدم اعتماد به داده های ما ، به راحتی سایت ما را نادیده گرفته و در لیست سیاه قرار میدهد . 

اساس کار سئو یک فرایند حرفه ای و تخصصی است که چندین نفر را در روز درگیر صفحه به صفحه سایت شما می کند . و نتیجه این سئو ، یک سایت حرفه ای با راندمان بالا می باشد . 

اگر شما وب سایت دارید و وب سایتتان قدیمی شده است . اگر از کسب و کار آنلاین خود ناراضی هستید . اینها می تواند بهانه ای باشد تا چند کلامی با شما در میان بگذاریم.

تکنولوژی وب و برنامه نویسی آن به شدت در حال پیشرفت می باشد . به گونه ای که هر سله تحولات بزرگی در آن رخ میدهد . لذا معمولا هر 3 سال یکبار نیاز است تا یک بروزرسانی اساسی را روی وب سایتتان داشته باشید.

نخبگان طراح این کار را بدون از دست رفتن داده ها و اطلاعات سایت شما انجام خواهند داد و تمام محتوای شما در امان خواهد بود.

یک طراحی عمیق و زیبا می تواند خستگی و نگرانی شما رفع کند . کافیست به گروه جوان ما اعتماد نموده و کار را به کاردان آن بسپارید.

در یک جمله میتوان گفت که سئو یعنی اینکه شما از صفحات آخر گوگل به صفحات اول آن نزدیک شده و با جستجوی کلیدواژه های مترادف با کار شما ، سایت شما نیز در لیست اولیه گوگل قرار گیرد . 

بطور مثال اگر شغل شما آژانس هواپیمایی است ، با جستجوی واژه سفر ، مسافرت ، هواپیما و … که مترادف های شغلی شما هستند ، سایت شما در ردیف سایت های 2 صفحه اول گوگل بالا بیاید .

این یعنی شما از میان هزاران همکار خود به صدر آمده و بازدید میلیونی خواهید داشت . و معنی بازدید میلیونی یعنی درخواست های بیشتر و در نهایت کسب سود بیشتر و بیشتر …

سئو یک فرایند پیچیده و مستمر می باشد . اینگونه نیست که ما یکبار سایت شما را سئو کنیم و دیگر تمام . بلکه سایت شما باید روزانه بروزرسانی شده و با تکنیک هایی مدیریت محتوا شوند تا ربات های گوگل بهترین امتیاز را به شما دهند.

دنیای امروز ، دنیای کسب و کار آنلاین است . همه مردم از طریق رایانه ، لبتاپ ، تبلت و یا گوشی تلفن همراهشان نیازهای خود از لوازم سرمایه ای و مصرفی گرفته تا خوراک و پوشاک و حمل و نقل و خدمات حضوری را از طریق فضای مجازی پیگیری و تامین مینمایند .

شما احتمالا در یکی از دو گروهی باشید که یا هنوز وارد فضای مجازی نشده اند و یا وارد شده اند و دنبال پیشرفت و ترقی هستند .

اگر هنوز وارد دنیای مجازی نشده اید ، بهتر است دیگر از غار تنهایی خود خارج شده و کسب و کار ، هنر و یا حرفه و خدمت خود را جهانی کنید . دنیای وب دنیای دیده شدن است .

و اما اگر قبلا در این فضا وارد شده و بدنبال ترقی هستید ، بهتر است تب های دیگر این مطلب را نیز مطالعه نمایید.

اگر به اطراف خود نگاهی بیاندازید ، انبوهی از امکانات را میبینید که کسب و کارها را درگیر خود کرده است و کسی موفق تر و رضایتمندی دارد که توانسته در آن ورود نموده و موفق عمل نماید .

صفحات اینستاگرام ، کانال و گروه پیام رسان های داخلی و خارجی ، ایمیل ، فروم ها و اپلیکیشن های بازاریابی ، همه و همه جزو زنجیره تامین تلقی می شوند.

اگر موارد فوق را به درستی و درجای مناسب استفاده کنیم ، یک زنجیره مناسب را شکل داده ایم که مخاطب را از هر گوشه و کناری به سمت کسب و کار شما و در نهایت وب سایت شما که حاوی محصول و یا حرفه و تخصصتان است سوق می دهد.

کافیست نخبگان طراح را به عنوان واسط خود برای ایجاد این زنجیره انتخاب نمایید.