گروه نخبگان طراح

تلفیقی از جوانی ، پویایی ، انگیزه ، تکنولوژی و جذابیت که در یک جا برای شما جمع آورده ایم...

ما ، اعضای گروه نخبگان طراح ، گروهی جوان ، پر انرژی و خلاق هستیم که در مجموعه شرکت تدبیرکارا بصورت تخصصی روی طراحی های مدرن تحت وب کار میکنیم.

ما سعی میکنیم تا جدیدترین اتفاقات در دنیای وب را رصد کنیم و تکنولوژی های آن را در پروژه های خود استفاده کنیم .

01
بروزرسانی سریع

ما مشتریان خود را بدون این که از ما بخواهند از بروز ترین و حرفه ای ترین تکنولوژی ها بهره مند می کنیم

02
خلاقیت

ما معتقدیم هرگونه دانش و فن بدون خلاقیت تکراری و خشک و بی روح خواهد شد .

03
پاسخگویی

ما متعهد شده ایم تا نسبت به نیازها و درخواست هایی که میگیریم به بهترین شکل پاسخگو باشیم .

شرکت تدبیرکارا رامان با در نظر گرفتن نیاز بازار ، در کنار تمام خدمات شبکه ، امنیتی و مراقبتی که ارائه می دهد ، تصمیم گرفت تا در زمینه نرم افزار ، دپارتمان طراحی وب را بصورت تخصصی تر راه اندازی نماید.

این کارگروه که با نام اختصاری نخبگان طراح در این شرکت فعالیت می نمایند ، از چند بخش با عناوین (گرافیک و رابط کاربری(UI/UX) ، سی ام اس ، تامین محتوا ، سئو ، پشتیبانی فنی وب سایت و بکآپ گیری روزانه ، برنامه نویسی اختصاصی و فریم ورک و شبکه های اجتماعی) تشکیل شده است .

گروه نخبگان طراح در تلاش است تا روزانه جدیدترین فناوری ها در حوزه برنامه نویسی آنلاین را مورد رصد قرار داده و سریعا آن را فراگیری نموده و در اختیار وب سایت های ایرانی قرار دهد.

گروه مدیریتی شرکت تدبیرکارا رامان با تلفیق مهندسی سخت افزار و نرم افزار ، توانسته بهترین پاسخ را در کمترین زمان ممکن به نیاز های بازار دهد .

در آینده نه چندان دور نیز منتظر پروژه های بزرگ ملی توسط این کارگروه باشید . چرا که نخبگان طراح از پروژه های استارتاپی حمایت نموده و طرح های جذاب و توجیه شده را شروع به برنامه نویسی و پیاده سازی نموده است .